Bohaterowie


Anabella Maria Dominiak (Bella)//16 – 168 cm wzrostu, 50 kg. Ma ciemnobrązowe, kręcone włosy sięgające do połowy pleców. Zielono – piwne oczy. Ubiera się modnie, lubi okulary przeciwsłoneczne. Towarzyska, przyjacielska, niektórzy ludzie ją onieśmielają, ale z większością od razu znajduje wspólny temat do rozmowy. Zainteresowania ; muzyka, taniec, śpiew. Lepiej poznacie ją w opowiadaniu. :D

Amelia Rosiak (Amy)//16 – 172 cm i 52 kg. Przyjaciółka Anabelli. Szczupła blondynka o jasnoniebieskich oczach. Bardzo ładna. Ma długie nogi, które są jej największym atutem. Zawsze modnie ubrana. Podoba się zarówno chłopcom w swoim wieku i starszym (dojrzałym) mężczyznom. Przykuwa wzrok. Jest pewna siebie, przebojowa, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Zainteresowania: imprezy, randki, moda.

Piotr Pawlak (Pit)//18 – chodzi do liceum, w którym mają zacząć naukę dziewczyny. Chłopak Amelii. 180 cm i 72 kg. Najprzystojniejszy i najpopularniejszy chłopak w szkole. Ma piwne oczy i włosy w kolorze ciemnyblond (fryzura coś w podobie Zayna, ale krótsze i o wiele jaśniejsze włosy).  Styl sportowy. Pewny siebie, lubi być w centrum uwagi, chce wszystkimi żądzić. Często popisuje się w towarzystwie kumpli wrednym zachowaniem. Zainteresowania : sport, imprezy, szybkie samochody, fajne dupy.

Tomek Karol Wiśniewski (Tim)//16 – 179cm i 74 kg. Przystojny, niebieskooki blondyn. Ubiera się w skóry, wyglada w nich bosko. Jest wysportowany. Dziewczyny na niego lecą (jak Lou na marchewki :D). Miły, przyjacielski przy bliższym poznaniu. Broni swojego zdania, asertywny. Nie lubi angażować się w związki więc nie ma dziewczyny. Od 3 lat zakochany w Anabelli. Zainteresowania: piłka nożna(gra w klubie), dobra zabawa, wyjścia z przyjaciółmi, muzyka.

Magdalena//42 i Grzegorz//45 Dominiak – rodzice Anabelli. Mili państwo. Przykładowi rodzice. Bella lepiej dogaduje się z ojcem. Matka jest szefową popularnego butiku, a ojciec pracuje w agencji reklamowej. Bohaterka bardzo ich kocha.

Margaret Balck//30 – siostra Magdaleny, ciocia Anabelli. To do niej nasza bohaterka jedzie na wakacje. Miła, sympatyczna, ze szczerym uśmiechem. Nie potrafi kłamać. Niska, drobna, o falowanych brązowych włosach i czekoladowych oczach. Rozumie Anabellę lepiej niż matka dziewczyny. Od zawsze się lubiły.

Paul Black//35 – Brytyjczyk. Mąż Margaret. Poznali się podczas wakacji. Miły, przyjacielski. 170 cm bardzo fajnego mężczyzny ( jeżeli ktoś lubi starszych J ). Ma blond włosy i niebieskie oczy. Całkowite przeciwieństwo żony.  Jest szanowanym chirurgiem plastycznym w znanej londyńskiej klinice.

Jackob Black//4 –synek Margaret i Paula. A tak wgl to co można napisać o 2 letnim dziecku? Na pewno lubi swoją ciocię An. Chociaż widział ją może ze dwa razy to się bardzo przywiązał. Lubi bawić się Lego  ganiać po parku. Ma niebieskie oczy i ciemnobrązowe włosy. Tak wiem dziwna mieszanka. :D Stwierdził ze w przyszłości chce być strażakiem, bo oni maja takie fajne czerwone auta. :D

One Direction – brytyjsko - irlandzki zespół. Rok temu zajął 3 miejsce w X-Factor, ale mimo że nie wygrali to udało im się zrobić karierę dzięki Simon’owi Cowell’owi, którzy uwierzył w ich talent i podpisał z nimi kontrakt . Jego członkowie to: Louis//19 (król marchewek), Liam//18 (boi się łyżek, jak ja Samary z Ringu czyli bardzo), Zayn//17 (lubi sprawdzać stan swojej fryzury co godzinę :P), Niall//17 (kocha jeść, jeść i nutella ;]), Harry//16 („oh, te 30latki to niezłe dupcie”, 69 i loczki). [chłopcom musiałam pozmieniać wiek na potrzeby opowiadania, ale wszystko inne pozostaje bez zmian] :D
______________________________________________________
opisy nowych bohaterów będę dodawała na bieżąco. :D Tak jak zapowiadałam na wstępie nie dodaję zdjęć głównych bohaterów. Używajcie wyobraźni. :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz